W dniach 28-29.11.2018 r. już po raz XI w Licheniu odbyła się Konferencja Naukowo-Techniczna Remonty i Utrzymanie Ruchu w Energetyce. W wydarzeniu brała udział Grupa BalticBerg: firma BalticBerg Consulting Sp. z o.o. Sp. k. oraz InfraBerg Digitizing Sp. z o.o.
Miło nam poinformować, iż Nasza firma podjęła prelekcję na temat: „Zarządzania majątkiem – praktycznego i systemowego balansowania między nakładami a niezawodnością„, którą poprowadził Prezes Spółki BalticBerg Consulting Arkadiusz Burnos. Dodatkowo uczestniczyliśmy również w przeprowadzonej podczas Panelu Bezpieczeństwa debacie na temat: „Zarządzania majątkiem w czasie zmian„. W tym przypadku czynny udział wziął również Prezes Spółki BalticBerg Consulting Arkadiusz Burnos.
W tegorocznej edycji, nasze stoisko cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem. Najbardziej interesujące okazało się dla Państwa Program edukacyjny Akademii Zarządzania Technicznego. Cieszymy się, że mogliśmy zapoznać Państwa z ofertą naszych Szkoleń. Wielu uczestników konferencji przy naszym stoisku, dopytywało również o Grupę InfraBerg Digitizing i jej rozwiązania dla przemysłu.
Panująca atmosfera motywowała uczestników do czynnego brania udziału w Konferencji. Padało mnóstwo pytań dotyczących samego spotkania, jak również tych z poza branży.
Uczestnicy byli bardzo zadowoleni z przekazanej wiedzy, jak również wymiany doświadczeń.