W dniach 16-17 stycznia 2019 w Warszawie, odbyło się szkolenie otwarte pt.  „Nowoczesne Zarządzanie Techniczne i Rola Menadżera Technicznego”.

W przeprowadzonych zajęciach, wzięli udział słuchacze związani z działem Utrzymania Ruchu. Szkolenie przeprowadził prelegent-praktyk Senior Consultant/ Interim Manager Dariusz Weber.

Po przeprowadzonych warsztatach,  uczestnicy uznali, iż  były one bardzo interesujące,  intensywne, merytoryczne oraz bogate w liczne case studies umożliwiające usystematyzowanie zdobytej wiedzy. Byli zachwyceni wielością rozwiązań znajdujących się w ujęciu praktycznym Zarządzania Technicznego oraz dowiedzieli się jak ważna jest rola osoby zarządzającej przedsiębiorstwem, co na pewno pomoże im w wielu czekających na nich wyzwaniach w przyszłości.
Uczestnicy szkolenia ocenili bardzo wysoko zarówno wiedzę prowadzących, jak i organizację szkolenia, a oto przykładowe recenzje kilku z nich:

  • Szkolenie merytoryczne, bardzo duża wiedza praktyczna, przekazana w bardzo dobry sposób
  • Szkolenie pozwoliło na uzupełnienie wiedzy z dziedziny Utrzymania Ruchu
  • Szkolenie ukierunkowało moje obecne działania na odpowiednie tory, na pewno wprowadzę kilka zmian w prowadzonym dziale technicznym.

Dziękujemy za dobre opinie, zainteresowanie i networking.

Zapraszamy do śledzenia naszej strony i zachęcamy do zapisów na nasze szkolenia otwarte.