Szkolenia specjalistyczne dla Ekspatów

//Szkolenia specjalistyczne dla Ekspatów

Szkolenia specjalistyczne dla Ekspatów

Konsultanci BalticBerg zdobywali doświadczenie w wielu krajach świata i posiadają praktyczą wiedzę na temat uwarunkowań oraz pracy w wielu szczególnych regionach. Wykorzystując potencjał BalticBerg przygotowaliśmy specjalistyczne kursy dla ekspatów oraz pracowników delegowanych lub rozpoczynjących cykliczne wizyty w wybranych regionach świata, które cechuje znaczna odmienność kulturowa lub zwiększone ryzyko związane z działaniami wojennymi lub stabilizacyjnymi. Szkolenia prowadzone są przez ekspertów z wieloletnim doświadczeniem zawodowym w poszczególnych krajach i regionach w formule „praktycy dla praktyków”.

 

Wszystkie programy szkoleń opracowane są w zgodzie z najlepszymi praktykami BalticBerg Institute oraz obejmują szeroki zakres praktycznych informacji kulturalnych, zawodowych i dotyczących bezpieczeństwa. Każde szkolenie dedykowane jest dostososowywane do indywidualnych oczekiwań uczestników z uwzględnieniem ich przyszłej roli w docelowym kraju, czy regionie.

 

Lista oferowanych szkoleń dedykowanych dla ekspatów i pracowników delegowanych:

 

  • Szkolenie dedykowane dla pracowników wyjeżdżających do Arabii Saudyjskiej – BB-01840 – 1 lub 2 dni
  • Szkolenie dedykowane dla pracowników wyjeżdżających do Republiki Południowej Afryki – BB-01830 – 1 lub 2 dni
  • Szkolenie dedykowane dla pracowników wyjeżdżających do Izraela – BB-01850 – 1 lub 2 dni
  • Szkolenie dedykowane dla pracowników wyjeżdżających do Kataru – BB-01860 – 1 lub 2 dni
  • Szkolenie dedykowane dla pracowników wyjeżdżających do Afganistanu – BB-01870 – 1 lub 2 dni
  • Szkolenie dedykowane dla pracowników wyjeżdżających do Iraku – BB-01880 – 1 lub 2 dni

 

Jeżeli którykolwiek z powyższych tematów jest dla Państwa interesujący, zapraszamy do kontaktu za naszym biurem w Warszawie – T: +48 22 20 35 440, info@balticberg.com.

 

Uczestnicy szkolenia BalticBerg Institute

 

Wybrane opinie uczestników naszych szkoleń:

 

Dariusz Weber, HOMATECH Polska: „Profesjonanla organizacja. Bardzo szeroki zakres wiedzy zarówno teoretycznej jak i praktycznej. Jedno z ciekawszych szkoleń, w których uczestniczyłem. Wysoki poziom kompetencji prowadzących. Dla mnie osobiście strzał w 10!”

 

Stanisław Potrzebowski, Odlewnia Żeliwa ŚREM: ”Szkolenie bardzo profesjonalne, wiarygodne – poparte rzeczywistymi przykładami z pracy, przez to docierające do ludzi. Wiedzę zdobytą tutaj na pewno chociaż w części wykorzystam w pracy zawodowej”

 

Robert Chojnacki, HOMANIT Polska: „Program szkolenia bardzo dobry, szczególnie część druga; bardzo dużo wymiany informacji między uczestnikami.”

 

Michał Grabowski, MAINTPARTNER ASI: „Szkolenie przedstawiło mi nowoczesne techniki zarządzania utrzymaniem ruchu. Profesjonalne przedstawienie materiału, starannie przygotowane materiały szkoleniowe.”

 

Marcin Jarzębowski, INDESIT Company Polska: „Wysoki poziom wiedzy praktycznej. Dobre wsparcie / wyjaśnienie problemów, które przedstawiłem…”

 

Piotr Lubowiecki, PRUFTECHNIK-WIBREM: „…Dla mnie dużo nowej wiedzy ciekawie podanej…”

 

Jacek Świtalski, Odlewnia Żeliwa „ŚREM”: „Oceniam szkolenie bardzo wysoko, profesjonalnie przygotowany materiał i wykładowcy przedstawiający go.”

 

Katarzyna Ćwikła, MAINTPARTNER ASI: „Zaletą szkoleń BalticBerg jest praca w małych grupach, które bardzo szybko się integrują. Bardzo szybko rozwija się dyskusja na temat zarządzania utrzymaniem ruchu, poznajemy wiele przykładów z życia wziętych. Jednym słowem JAKOŚĆ NA 100%.”

 

Artur Gaszewski, KELLER Polska: „…W czasie szkolenia otrzymałem dużo informacji, które planuję wykorzystać w codziennej pracy…”

 

Paweł Obiedziński, INDESIT Company Polska: „Ciekawy program szkolenia, dużo nowych pomysłów na zmianę – poprawę zarządzania prewencjami.”

 

 

Zapraszamy do kontaktu z przedstawicielami BalticBerg Institute.
Szczegóły znajdują się na naszej stronie kontaktowej.

 

Zapraszamy,

Zespół BalticBerg Institute

2017-01-06T17:12:43+00:00