Konferencja Oficerów Przemysłu 2019 już za moment. Jest to świetna okazja nie tylko do tego, aby spotkać się z ludźmi z branży i wymienić poglądy. KOP również może stać się niepowtarzalną okazją do tego, aby pomagać.
Korzystając, więc z okazji chcielibyśmy wszystkich Państwa zaprosić do pomocy Kubie.
Bez naszej drobnej nawet pomocy szanse na wyzdrowienie chłopca maleją. Poniżej kilka słów o chłopcu i jego historii.

Wspólnie możemy dać mu szansę!

Opowieść oczami rodziców Kuby:

Kubuś… radosny, śliczny chłopczyk, dzielny przedszkolak PM Nr 141 w Łodzi, najwspanialszy brat swojej młodszej siostry, nasz najukochańszy Tutek.. bo tak Go pieszczotliwie nazywamy..

14 lutego.. tego właśnie dnia przyszło nam usłyszeć diagnozę naszego synka – złośliwy guz pnia mózgu bez szans na operację. Chyba nie trudno sobie wyobrazić, co wtedy czuliśmy.. nasze życie rozsypało się na kawałki. Do dziś nie potrafimy się pozbierać, jest po prostu bardzo ciężko.

W Polsce nie mamy szans na leczenie. Nikt nie podejmie się biopsji, żebyśmy mogli poznać naszego przeciwnika, o operacji nie ma mowy. Pozostaje chemia, która nie działa na tego typu guzy i klasyczna radioterapia.

Dlatego tak bardzo potrzebujemy Was.. Armii Kubusia, bo jedyną szansą jest dla nas współpraca z nowo otwartą kliniką w Zurichu. To w tej chwili jedyne miejsce na świecie, gdzie lekarze mogliby się podjąć zrobienia biopsji guza. Leczenie za granicą daje szansę na terapię lekiem ONC201, który jest obecnie w fazie badań klinicznych, a w dłuższej perspektywie szansę na bardzo kosztowną terapię w Monterey.

Dzięki tak ukierunkowanemu leczeniu Kubuś zyskuje ogromna szansę na udział w najnowszych badaniach klinicznych, które są wielką nadzieją dla wszystkich dzieci, które zmagają się z tak trudnym przeciwnikiem. Pomóż nam zyskać czas na działanie.

Pomóc Kubusiowi można dokonując wpłaty na konto:
Fundacja Pomocy Dzieciom i Osobom Chorym “Kawałek Nieba”
31 1090 2835 0000 0001 2173 1374
Tytułem: “2142 pomoc dla Kubusia Jankowskiego”

Wpłaty zagraniczne – foreign payments to help Kubus:
Fundacja Pomocy Dzieciom i Osobom Chorym Kawałek Nieba
PL31109028350000000121731374
swift code: WBKPPLPP
Santander Bank
Title: “2142 Help for Kubus Jankowski”

Aby przekazać 1% podatku dla Kubusia:
należy w formularzu PIT wpisać KRS 0000382243
oraz w rubryce ’Informacje uzupełniające – cel szczegółowy 1%’ wpisać “2142 pomoc dla Kubusia Jankowskiego”

 

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie fundacji

 

Dziękujemy w imieniu całego Zespołu BalticBerg oraz rodziców i przyjaciół Kuby!