W dniach 9-10 kwietnia 2019r odbyła się 14 edycja Ogólnopolskiego Kongresu Służb Utrzymania Ruchu PolMaintenence, która w tym roku w Jachrance w Hotelu Windsor zgromadziła blisko 200 uczestników, a BalticBerg miało w nią swój niemały wkład.

Obecność na konferencji PolMaintenece to pozycja obowiązkowa dla wszystkich osobowości związanych z Utrzymaniem Ruchu. SUR od 14 lat utrzymuje bardzo wysoki poziom i niezmiennie od lat funduje uczestnikom prelekcje z najwyższej półki oraz dyskusje znanych i wybitnych praktyków. Nie inaczej było w tym roku – a my jako BalticBerg mieliśmy przyjemność po raz czwarty zostać partnerem merytorycznym Kongresu.

Podczas dwóch dni Kongresu mieliśmy okazję wysłuchać wielu ciekawych prelekcji, a kilka z nich mieliśmy okazję sami poprowadzić. Arkadiusz Burnos – Managing Director BalticBerg wprowadził uczestników w niezwykle ciekawy i obecnie bardzo aktualny blok specjalny „O cenach energii”. Jako eksperci w zarządzeniu majątkiem w tym, m.in.: analizy efektywności energetycznej mieliśmy również okazję moderować dyskusję związaną z tym właśnie blokiem, pt.: „Jak oszczędzać energię? Wyzwania związane z efektywnością energetyczną”. W związku z obecną sytuacją na rynku należy przyznać, że dyskusja ta cieszyła się szczególnym zainteresowaniem.

Nie mogło się obyć oczywiście również bez naszej prelekcji „Praktyczny balans między kosztami a dostępnością – strategia, krytyczność majątku i doskonalenie Utrzymania Ruchu w pigułce.”

Podczas 14 Edycji Kongresu SUR PolMaintenence mieliśmy okazję spotkać ponad 200 osobistości związanych z Utrzymaniem Ruchu. Jest to świetna sposobność nie tylko do wymiany kontaktów, ale również poznania innego punktu widzenia na tematy, które do tej pory wydawały nam się oczywiste.

Bardzo cenimy sobie możliwość wzięcia udziału w tak świetnie zorganizowanych sesjach dostawców. Dają one możliwość poznania kompetencji innych firm, nawiązania sieci kontaktów bardzo przydatnych przy kolejnych współpracach, a przede wszystkim przedstawienia naszej firmy – naszych możliwości.

 

Jesteśmy zaszczyceni możliwością wzięcia udziału w kolejnej edycji tego ważnego wydarzenia. Bardzo dziękujemy organizatorom za zaufanie jakim nas obdarzyli wybierając nas na głównego partnera merytorycznego oraz za zaproszenie do prowadzenia ciekawych prelekcji i dyskusji.

Szczerze liczymy, że spotkamy się w podobnym, a nawet większym gronie w przyszłym roku.