Szanowni Państwo, miło nam oznajmić, że do oferty szkoleń otwartych BalticBerg, opartych o metodykę IPM (Industrial Project Management), dołączyło szkolenie Odbiory Techniczne i Operacyjne Majątku Technicznego.

Metodyka Industrial Project Management (IPM) została opracowana przez firmę PRIMEBERG Engineering (www.primeberg.pl), która jest częścią Grupy BalticBerg. Od ponad 10 lat rozwijamy procesy i doskonalimy działania Klientów przemysłowych.

Szkolenie Odbiory Techniczne i Operacyjne Majątku Technicznego to praktyczny pakiet wiedzy i narzędzi z zakresu zarządzania projektami przemysłowymi. Podczas szkolenia zdefiniowane i omówione zostaną szczegółowo etapy odbioru maszyn jak i czynności odbiorowych. Poruszone zostaną m.in. kwestie nadzoru wykonania zdalnego i lokalnego, zarządzania bezpieczeństwem maszyn, a także sposób zarządzania dostawcami w fazie realizacji projektu. Z uwagi na to, iż program całego szkolenia oparty jest na praktycznych przykładach i rzeczywistych case studies, materiały szkoleniowe, które otrzymacie Państwo, zawierać będą wzory dokumentacji i narzędzi projektowych. Podczas szkolenia zdobytą wiedzę można będzie przećwiczyć i utrwalić biorąc udział w warsztatach praktycznych.

Szkolenie odbędzie się 14 listopada w Warszawie. Koszt uczestnictwa wynosi 1590 PLN netto za osobę.
W przypadku zgłoszenia większej liczby osób z jednej firmy obowiązują rabaty.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym planem szkolenia i zachęcamy do zgłoszeń poprzez wypełnienie formularza na dole strony.